Іноземна для школярів молодшого шкільного віку (від 6 до 9 років)

Англійська
Німецька
Французька
 
Початківці  6-7 річного віку працюють в групі  2 рази на тиждень по 1,5 години (2 уроки по 45 хвилин). Навчання  складається із завдань на вивчення літер, слів, мовленнєвих фраз, елементів читання та письма.
 
Групові заняття дають можливість активного спілкування іноземною мовою та розвитку індивідуальних здібностей. Враховуючи розвиток словесно-логічного мислення у дітей молодшого шкільного віку, вчителі навчають учнів будувати змістовні розповіді (2-3 речення) на вивчені теми: моя сім’я, моя школа, моя кімната, мої домашні тваринки, що я люблю їсти, як я граюсь.
 
Вивчення цих та інших тем включає в себе пісні, моторні та комп’ютерні ігри, перегляд фільмів та постановку драматичних інсценізацій для батьків. Система навчання дає можливість талановитим та здібним дітям прискорити процес вивчення іноземних мов, адже є можливість індивідуального переходу у групи вищого рівня. По закінченню першого рівня у вивченні мови діти нагороджуються спеціальними дипломами, а на шкільних святах  - призами.
 
В групі початківців 8-9 річного віку викладачі користуються на заняттях методикою прискореного оволодіння навичками читання та письма іноземною мовою.     Креативні вчителі нашого Центру роблять процес навчання цікавим та захоплюючим, використовуючи пісні, ребуси, комп’ютерні програми вивчення мови, відео та аудіоматеріали. За рік навчання діти вміють читати короткі тексти і писати на слух до 3-х фраз. Їх лексичний запас за перший рік навчання становить 200-250 слів на побутові теми. Діти можуть розповісти про себе, про свій день, школу та дозвілля, описують улюблену іграшку, тваринку, свій дім, розповісти про свій день народження.
По закінченні першого рівня у вивченні іноземної мови учні виконують театральну
постановку п’єси на перелічені вище теми.  
     
Другий та третій рік навчання в Дитячій мовній школі у віці 8-9 років передбачає збільшення обсягу лексичного матеріалу і досягає 500 слів активного запасу. Вдосконалюються навички читання, письма, мовлення та аудіювання.
Відкриті заняття, свята та конкурси роблять уроки яскравими і незабутніми для дітей.