ДИТЯЧА МОВНА ШКОЛА

методист ДМШ Дзюбко АнжелікаРозпочати вивчення  іноземної мови можна в будь-якому віці.
Дитяча свідомість, вільна від стереотипів мислення, легко і невимушено сприймає інформацію та запам’ятовує її.Дитяча мовна школа Центру іноземних мов ASAP – це унікальний осередок вивчення мов дітьми різного віку.
 
У спеціально обладнаних класах займаються малюки, граючись на килимі; в інших – діти молодших класів; за спеціально розробленими  в Центрі ASAP програмами працюють учні середніх та старших класів.
Пробне заняття дає можливість визначити рівень володіння іноземною мовою та запросити дітей працювати у групах, що відповідають  їх потребам не тільки за віком, а й за рівнем знань.
 
Різноманітні форми вивчення англійської, німецької, французької мов в групах однолітків роблять  навчання цікавим та неординарним, що приваблює дітей і несе задоволення та натхнення.
Вивчення мови стає улюбленим заняттям, хобі та відпочинком від шкільної буденності, і діти навчаються в Центрі впродовж усього шкільного періоду їхнього життя. Здобувши середню освіту і складаючи іспити до вищих навчальних закладів, вони вже вільно володіють іноземною мовою, що відкриває перед ними широкі перспективи. Інтерес дітей та батьків до вивчення мов зростає, адже в сучасному світі політики, бізнесу, професійної кар’єри, це стає неодмінною частиною успіху людини.
 Наразі, Центр Іноземних Мов ASAP розробляє навчальну програму вивчення дітьми італійської мови, а у перспективі – ще декількох мов.
В Дитячій мовній школі ASAР вчитись легко!

Іноземна для  дошкільнят (від 3 до 6 років) в 2-ох рівнях

Іноземна для школярів молодшого шкільного віку (від 6 до 9 років)

Іноземна для школярів середнього та старшого шкільного віку