НІМЕЦЬКА МОВА

Німецька мова представлена в п’яти рівнях і курсі ділової німецької мови в двох рівнях.
 
Викладачі і перекладачі німецької мовиРівень 1 – курс німецької мови тривалістю 60 годин для студентів, які починають вивчати мову. Вивчається лексика повсякденного вжитку (близько 600 слів) в рамках таких тем, як сім’я, дім, їжа, візит до лікаря. Різномангрупа  німецької мови, викладач  Олександра Скоковаітні граматичні, лексичні вправи сприяють закріпленню матеріалу, а аудіо- та відеоматеріал стимулюють утворення навичок вивчення мови.
 
Рівень 2 – курс німецької мови тривалістю 60 год  (лексичний запас  -  від 800 слів) для студентів високого початкового рівня. Курс розрахований на продовження вивчення лексики повсякденного життя; подорож, орієнтування в місті, листування та привітання. Граматика представлена у чіткому доступному форматі. Нова лексика пропонується через велику кількість комунікативних вправ. Особлива увага надається аудіюванню та говорінню.
 
група  німецької мови, викладач  Олександра СкоковаРівень 3 – курс німецької мови тривалістю 60 год для студентів середнього рівня, який розрахований на правильне спілкування. Мета курсу закріпити добрі навички та стимулювати до розвитку спілкування німецькою мовою. Вправи з аудіювання включають прослуховування художньої дитячої літератури, оголошень, дискусій. Різноманітні лексичні та граматичні вправи пропонуються для закріплення матеріалу та можливості вільного спілкування. Лексичний запас курсу - від 1000 слів. Рівень проходить здебільшого в дискусійній формі, пропонується відеоматеріал з реального життя для вміння аналізувати представлені теми. Продовжується ознайомлення з побутовими темами, такі як одяг та мода, оголошення, реклама та суспільство.
 
Рівень 4 - курс німецької мови тривалістю 90 годин для студентів високого середнього рівня.
Поглиблено вивчається граматика і пропонується аудіокурс неадаптованої сучасної німецької літератури. Словниковий запас становить  1 500 слів.
 
група  німецької мови, викладач Світлана МиколюкРівень  5 - курс німецької мови тривалістю 90 годин для студентів високого  рівня, який ставить за мету навчити сучасній німецькій мові. Курс цікавий граматичними вправами, які підтримують мовні навички, а прослуховування рекламних роликів, оповідань і перегляд відео з сучасних фільмів і  мультфільмів  допомагають удосконалити мовлення. Словниковий запас досягає 2 000 слів.
 
Ділова німецька мова – курс у двох рівнях (середній і вищий) для ділових людей, які вже володіють базовими знаннями з німецької мови і прагнуть оволодіти діловою німецькою мовою. Курс представлений текстами з економіки та бізнесу, лексикою телефонних розмов, перемовин. Курс розрахований на вміння використовувати німецьку мову не тільки в ділових, але й у соціальних ситуаціях. Аудіювання включає прослуховування інтерв’ю, телефонних розмов, дискусій. Тексти взяті з відомих німецьких газет і журналів. Спеціалізована лексика ділової мови становить близько 1 500 слів.