Як знати коли час звернутися до логопеда?

Якщо вашій дитині важко спілкуватися зі своїми однолітками, і ви  помітили, що мова дитини значно відстає від норми, зверніться за консультацією до логопеда. Підставою для відвідування логопеда є неправильна вимова звуків. Чим довше малюк буде гаркавити і шепелявити, тим міцніше закріпиться у нього неправильна вимова і тим важче буде в майбутньому виправити дефект. Якщо неправильну вимову звуків не виправити до школи, можливі труднощі з вивченням української мови, помилки в написанні слів.

 

Заняття з логопедом проводяться індивідуально, їх кількість, частота і тривалість визначаються індивідуально. Проте, рекомендується відвідувати логопеда не менше двох разів на тиждень і матеріал занять закріпляти вдома.

 

На заняттях логопед враховує індивідуальні особливості дитини, намагається допомогти кожній дитині, допомагає порадою батькам, використовує сучасну логопедичну літературу. Коли дитина відвідує такі заняття, то можна досягти відновлення різноманітних мовних порушень. Логопед працює з наступними порушеннями:

-         затримкою мовного розвитку;

-         порушенням в вимові деяких звуків;

-         недостатнім словниковим запасом;

-         порушенням розгорнутого виразного мовлення;

-         мелодико-інтонаційні недоліки;

-         порушенням ритму мовлення

 

Шановні, батьки, заняття з логопедом допоможуть вашим  дітям всебічно підготуватися до навчання в школі.