Викладачі і перкладачі романської групи мов Юрчак Оксана (італійська) Балановська Валентина (іспанська) Ковтанюк Марина (французька) Корунова Анна (італійська)ГРУПА РОМАНСЬКИХ МОВ

 
Група романських мов в Центрі Іноземних Мов ASAP:
 • Італійська
 • Іспанська
 • Французька
   
Пропонуємо вивчення  італійської, іспанської та французької мови  на чотирьох рівнях.
Розпочинати навчання можна з будь-якого з рівнів, залежно від того, яку базу ви маєте. запис на перший початковий рівень відбувається без тестування. Якщо ж ви вивчали раніше одну з перелічених мов, для визначення рівня володіння мовою вам пропонуються тестові завдання.  Навчатися можна як індивідуально, так і у групі. 
Викладання  італійської мови відбувається за сучасною методикою університету м. Перуджі (факультет італійської мови для іноземців) з використанням підручників цього ж університету з залученням аудіо записів та відеоматеріалів.
Іспанська мова викладається за методикою університету Сервантеса.
Французька мова вивчається за методикою Alter ego.

Перший рівень – початковий (elementare/ primario/ élémentaire). Триває 48 годин.
група французької мовиНа першому рівні ви навчитеся правильно вимовляти, читати, будувати розповідні та заперечні речення в теперішньому часі. Протягом всього курсу граматика вивчається паралельно з вивченням та закріпленням лексики на такі побутові теми: я та моя сім’я (представлення), зовнішній вигляд, одяг та деякі риси характеру, робочий день та дозвілля, похід у магазин, житло. В кінці рівня  ви будете мати запас активної та пасивної лексики більше 1 500 одиниць. Ви зможете відповідати на запитання та ставити їх самостійно, підтримувати бесіду з вивченої тематики, розповідати  про себе, заповнювати анкетні дані.


Другий рівень – проміжний (intermedio/ intermedio/ intermédiaire).
Триває 48 годин.
група французької мови,         викладач Ковтанюк МаринаПротягом рівня відбувається закріплення набутих на першому рівні, навичок вимови та читання, набутих на першому рівні. Формуються навички розуміння письмового тексту та усного мовлення репродуктивного характеру на базі прочитаного матеріалу з опорою на питання. Граматика цього рівня передбачає вивчення минулого та майбутнього часів, ознайомлення з займенниками та їх вживанням. Розглядаються ситуації: похід в магазин, ресторан (їжа),написання листа, підготовка до подорожі, подорож різним видом транспорту. В результаті відбувається поглиблення знань з граматики, поповнюється словниковий запас, буде зрозумілим прочитаний незнайомий текст за допомогою словника. По закінченню рівня словниковий запас складає біля 3 000 одиниць.


Третій рівень – середній (medio/ medio/ moyen). Триває 48 годин.
На третьому рівні акцент ставиться на більш складних граматичних темах та вводиться новий аспект (домашнє читання адаптованих текстів, а також статтей із журналів і газет).

Удосконалюється засвоєний матеріал із граматики і через усне мовлення в ситуаціях на теми:  канікули, кіно, здоров’я, пошук роботи, пересування вулицею та містом, розповідь про минулі події, вивчається нова лексика. По закінченню рівня в активі та пасиві є більше 4 000 слів. Є достатньо навичок, щоб вести бесіду з носієм мови, самостійно читати статті з газет і журналів та оволодіти потрібною інформацією з цих джерел. Передбачається досягнення достатнього рівня письма для заповнення анкет та оформлення інших необхідних документів.


група італійської мови, викладач Юрчак ОксанаЧетвертий рівень – прогресивний (avanzato/progressif/progresivo). Триває 90 годин.
Є можливість вільно спілкуватися на різні побутові або спеціалізовані теми, дивитись сучасні фільми і мультфільми іноземною,  висловлювати свою думку в усіх часах, що існують в італійській, іспанській або французькій мові. Самостійно орієнтуватися в ситуаціях типу: на вокзалі, в поїзді, барі чи ресторані. Розуміти прочитаний незнайомий текст без допомоги словника. По закінченню рівня словниковий запас складає біля 5 000 одиниць.

Вивчаючи з нами іноземну мову, Ви зможете навчитися правильно читати, вірно писати, вести бесіди на побутові теми, володіти лексикою та граматикою для спілкування іноземною мовою відповідно до вашого рівня знань. Протягом всього курсу навчання разом із вивченням суто лінгвістичного матеріалу ви отримаєте інформацію краєзнавчого характеру, що є невід’ємним елементом адекватного володіння мовою.

Після завершення курсів студенти отримують сертифікати тією мовою, яку вивчали: італійською, іспанською або французькою.